Utrecht Bull's

Achter elke succesvolle basketbalclub staat een sterk bestuur

Wat mij betreft is het tijd om ons bestuur eens in het zonnetje te zetten.

Gepost door: Het Bulletin op donderdag 22 oktober 2020

Wat mij betreft is het tijd om ons bestuur eens in het zonnetje te zetten.

Laten we eerst stilstaan bij wat ze nu eigenlijk doen.

Ze vergaderen, nemen besluiten en slaan met een houten hamer op de tafel, stellen begrotingen op, organiseren algemene ledenvergaderingen, zoeken coaches voor ieder team, sturen mailtjes met warme zonnige groeten, regelen een actieve ledendag, reserveren de sporthallen, notuleren, zorgen ervoor dat de ballen opgepompt zijn, stellen C-coördinatoren aan, vergaderen, betalen rekeningen, innen contributies, geven wedstrijdwijzigingen door, stellen tafelschema’s op (wisten jullie dat ze dit in Brabant zaaldienst noemen?), zorgen dat de tablets beschikbaar en opgeladen zijn, zorgen dat de tablets tien minuten voor de wedstrijd bij de partner thuis opgehaald kunnen worden, ze delegeren (anders zou ik dit nu niet schrijven), houden contacten met de NBB (na eerst op stiletto’s door de sporthal te lopen tot grote frustratie van de voorzitter van de NBB), zorgen voor kampioensfeestjes (stel dan hè..), zorgen dat de ballen gewassen (kunnen) worden, stellen budget beschikbaar voor feestjes, vergaderen, ze zorgen voor de teamindelingen, ze delen snoepjes uit tijdens mixtoernooien (nooit snoepjes van vreemde mensen aannemen), ze houden gesprekken met de eigenaren van de Heksenketel (buiten borreltijden en na incidenten bedoel ik), akkeren diverse Corona protocollen door…. En dit is lang niet alles! En dit doen ze dus (bijna allemaal) naast hun normale baan!

Ik vind het stoer en lief en fantastisch en super fijn dat ze dit voor ons allemaal doen. Daarom bij deze een BIG THANK YOU to ons bestuur! Ga zo door!

PS Bedank ze door deel te nemen aan (digitale) ALV op 5 november! Of vertel het ze gewoon een keer tussendoor!