Utrecht Bull's

Wedstrijdschema 2018-2019

Toon alleen:
Seizoen:

Oktober

Week 42

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 19 OKT, 19:15
EBV Baros Heren 4 Heren 4
0 - 0 Woudestein, Rotterdam Bekijk de wedstrijd
ZA 20 OKT, 13:30
O.S.M. '75 Heren 2 Heren 5
0 - 0 Bloemstede, MAARSSEN Bekijk de wedstrijd
ZA 20 OKT, 16:15
Rebound Heren 1 Heren 3
0 - 0 De Schenkel, 's Gravendeel Bekijk de wedstrijd
ZA 20 OKT, 20:00
Waterdragers Dames 1 Dames 2
0 - 0 Parkzoomhal, Nieuwerkerk aan den IJ Bekijk de wedstrijd
VR 19 OKT, 19:15 Woudestein, Rotterdam
EBV Baros Heren 4 Heren 4
0 - 0
ZA 20 OKT, 13:30 Bloemstede, MAARSSEN
O.S.M. '75 Heren 2 Heren 5
0 - 0
ZA 20 OKT, 16:15 De Schenkel, 's Gravendeel
Rebound Heren 1 Heren 3
0 - 0
ZA 20 OKT, 20:00 Parkzoomhal, Nieuwerkerk aan den
Waterdragers Dames 1 Dames 2
0 - 0

 

Week 43

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 27 OKT, 16:15
Heren 5 Eem '78 Heren 1
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 27 OKT, 16:15
Heren 2 Vlaardingen Captains Heren 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 27 OKT, 16:15
Dames 3 Westland Stars Dames 1
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Lars de Vries, Jitse van Boxem
ZA 27 OKT, 16:15
Heren 4 Westland Stars Heren 3
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
ZA 27 OKT, 18:15
Heren 1 BC Utrecht Cangeroes Heren 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 27 OKT, 18:15
Heren 3 Hurricanes Heren 2
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scorer/Timer: Wouter Klijn, David Emous
ZA 27 OKT, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 Klipperstars Heren 3
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 27 OKT, 18:15
Dames 5 LUSV Basketbal Dames 4
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 27 OKT, 20:15
Dames 2 Hurricanes Dames 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Redmer de Haan, Maikel Kishna
ZA 27 OKT, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 1 Crackerjacks Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZA 27 OKT, 16:15 Veld 1.2
Heren 5 Eem '78 Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Tommy Reuvekamp, Davey de Bruin
Scorer/Timer:
José Antonio Espejo Valle-Inclán, Doenja Koppejan
ZA 27 OKT, 16:15 Veld 2.1
Heren 2 Vlaardingen Captains Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Suzanne Herremans, Janske Bergman, Francien Flokstra
ZA 27 OKT, 16:15 Veld 2.2
Dames 3 Westland Stars Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Lars de Vries, Jitse van Boxem
Scorer/Timer:
Rianne Kroes, Hanneke Smits
ZA 27 OKT, 16:15 Veld 1.1
Heren 4 Westland Stars Heren 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Thomas Sturkenboom, Joris Gouw
Scorer/Timer:
Dennis Smal, Kristiaan Asscheman
ZA 27 OKT, 18:15 Veld 2.1
Heren 1 BC Utrecht Cangeroes Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Joset van der Hoeven, Sophie Nauwelaerts, Hariëtte Freling
ZA 27 OKT, 18:15 Veld 1.1
Heren 3 Hurricanes Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Peter-Paul Lebbink, Siebe Kylstra
Scorer/Timer:
Wouter Klijn, David Emous
ZA 27 OKT, 18:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 2 Klipperstars Heren 3
0 - 0
ZA 27 OKT, 18:15 Veld 2.2
Dames 5 LUSV Basketbal Dames 4
0 - 0
Scheidsrechters:
Erwin van de Bunt, Maurits van Mastrigt
Scorer/Timer:
Pim Vincentie, Lionne van Drunen
ZA 27 OKT, 20:15 Veld 1.1
Dames 2 Hurricanes Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Redmer de Haan, Maikel Kishna
Scorer/Timer:
Manne Heijman, Jeck Castillo
ZA 27 OKT, 20:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 1 Crackerjacks Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
Scorer/Timer:
UBV The Eagles, UBV The Eagles

Zaalwacht Za 27 okt: Heren 2 opbouwen, Heren 4 opbouwen (Marc Gerritsen), Heren 1 opruimen (Maikel Kishna), Dames 2 opruimen (Jenny den Hertog)

November

Week 44

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 02 NOV, 20:30
Break Stars Dames 1 Dames 4
0 - 0 De Trits, Baarn Bekijk de wedstrijd
ZA 03 NOV, 10:30
Jump'80 Heren 2 Heren 3
0 - 0 Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis Bekijk de wedstrijd
ZA 03 NOV, 14:45
Rebound Heren 1 Heren 4
0 - 0 De Schenkel, 's Gravendeel Bekijk de wedstrijd
ZA 03 NOV, 15:00
LUSV Basketbal Heren 1 Heren 2
0 - 0 U.S.C., Leiden Bekijk de wedstrijd
ZA 03 NOV, 16:15
BCE'78 Heren 1 Heren 1
0 - 0 De Peppel, EDE GLD Bekijk de wedstrijd
ZA 03 NOV, 16:45
B.Z. '72 Dames 1 Dames 2
0 - 0 Sporthal de Koppeling, Zeist Bekijk de wedstrijd
ZA 03 NOV, 18:30
EBBC Dames 1 Dames 1
0 - 0 Sporthal Zuid, 'S-HERTOGENBOSCH Bekijk de wedstrijd
ZA 03 NOV, 20:30
Blue Drakes Heren 2 Heren 5
0 - 0 Bulwijk, Woerden Bekijk de wedstrijd
VR 02 NOV, 20:30 De Trits, Baarn
Break Stars Dames 1 Dames 4
0 - 0
ZA 03 NOV, 10:30 Sporthal de Fazant, Hellevoetslu
Jump'80 Heren 2 Heren 3
0 - 0
ZA 03 NOV, 14:45 De Schenkel, 's Gravendeel
Rebound Heren 1 Heren 4
0 - 0
ZA 03 NOV, 15:00 U.S.C., Leiden
LUSV Basketbal Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZA 03 NOV, 16:15 De Peppel, EDE GLD
BCE'78 Heren 1 Heren 1
0 - 0
ZA 03 NOV, 16:45 Sporthal de Koppeling, Zeist
B.Z. '72 Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 03 NOV, 18:30 Sporthal Zuid, 'S-HERTOGENBOSCH
EBBC Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 03 NOV, 20:30 Bulwijk, Woerden
Blue Drakes Heren 2 Heren 5
0 - 0

 

Week 45

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 10 NOV, 12:15
Westland Stars Heren 1 Heren 2
0 - 0 Westlandhal, 's-Gravenzande Bekijk de wedstrijd
ZO 11 NOV, 15:15
EBV Baros Dames 2 Dames 1
0 - 0 Woudestein, Rotterdam Bekijk de wedstrijd
ZO 11 NOV, 18:15
Dames 2 Jump IJsselstein Dames 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Redmer de Haan, Jeroen Snel
ZO 11 NOV, 18:15
Heren 4 Hurricanes Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Tommy Reuvekamp, Arne Vos
ZO 11 NOV, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 1 B.Z. '72 Heren 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
ZO 11 NOV, 18:15
Dames 5 EBV Baros Dames 4
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 11 NOV, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 2 S.B.U. Heren 6
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
ZO 11 NOV, 20:15
Heren 1 D.B.V. Rowic Heren 2
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZO 11 NOV, 20:15
Heren 3 S.B.U. Heren 3
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Marc Gerritsen, Kim Ruijs
ZA 10 NOV, 12:15 Westlandhal, 's-Gravenzande
Westland Stars Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZO 11 NOV, 15:15 Woudestein, Rotterdam
EBV Baros Dames 2 Dames 1
0 - 0
ZO 11 NOV, 18:15 Veld 1.1
Dames 2 Jump IJsselstein Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Redmer de Haan, Jeroen Snel
Scorer/Timer:
Ruben Elzerman, Manne Heijman
ZO 11 NOV, 18:15 Veld 1.2
Heren 4 Hurricanes Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Tommy Reuvekamp, Arne Vos
Scorer/Timer:
Stefan Petrutiu, Jeck Castillo
ZO 11 NOV, 18:15 Veld 2.1
UBV "The Eagles" Heren 1 B.Z. '72 Heren 1
0 - 0
ZO 11 NOV, 18:15 Veld 2.2
Dames 5 EBV Baros Dames 4
0 - 0
Scheidsrechters:
Davey de Bruin, Maarten Michel
Scorer/Timer:
José Antonio Espejo Valle-Inclán, Kristiaan Asscheman
ZO 11 NOV, 20:15 Veld 2.1
UBV "The Eagles" Heren 2 S.B.U. Heren 6
0 - 0
ZO 11 NOV, 20:15 Veld 1.1
Heren 1 D.B.V. Rowic Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Erie Tanja, Ilona Gordijn, Marloes Vermeulen
ZO 11 NOV, 20:15 Veld 1.2
Heren 3 S.B.U. Heren 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Marc Gerritsen, Kim Ruijs
Scorer/Timer:
Siebe Kylstra, Stella Mitrou

Zaalwacht Zo 11 nov: Dames 2 opbouwen (Jenny den Hertog), Dames 5 opbouwen (Pien Admiraal), Heren 1 opruimen (Maikel Kishna)

Week 46

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZO 18 NOV, 16:15
UBV "The Eagles" Heren 2 O.S.M. '75 Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 18 NOV, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 1 De Dunckers Heren 1
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 18 NOV, 20:15
Dames 5 CobraNova Dames 4
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZO 18 NOV, 16:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 2 O.S.M. '75 Heren 2
0 - 0
ZO 18 NOV, 18:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 1 De Dunckers Heren 1
0 - 0
ZO 18 NOV, 20:15 Veld 1.2
Dames 5 CobraNova Dames 4
0 - 0
Scheidsrechters:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
Scorer/Timer:
UBV The Eagles, UBV The Eagles

 

Week 47

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 23 NOV, 21:15
SV Argon Heren 2 Heren 5
0 - 0 De Eendracht, Mijdrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 24 NOV, 15:30
Jump'80 Heren 2 Heren 4
0 - 0 Sporthal de Fazant, Hellevoetsluis Bekijk de wedstrijd
ZA 24 NOV, 18:15
Dames 1 Trajanum Dames 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 24 NOV, 18:15
Dames 3 BC Utrecht Cangeroes Dames 3
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Zonne Hofman, Pim Vincentie
ZA 24 NOV, 19:00
Jump IJsselstein Dames 2 Dames 5
0 - 0 Het Heem, IJsselstein Bekijk de wedstrijd
ZO 25 NOV, 13:00
S.B.U. Dames 2 Dames 2
0 - 0 Sportcentrum Olympos, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 25 NOV, 15:00
S.B.U. Heren 1 Heren 1
0 - 0 Sportcentrum Olympos, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 25 NOV, 17:00
S.B.U. Dames 5 Dames 4
0 - 0 Sportcentrum Olympos, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 25 NOV, 19:30
DAS Heren 3 Heren 3
0 - 0 Sporthal SC Delfland, Delft Bekijk de wedstrijd
VR 23 NOV, 21:15 De Eendracht, Mijdrecht
SV Argon Heren 2 Heren 5
0 - 0
ZA 24 NOV, 15:30 Sporthal de Fazant, Hellevoetslu
Jump'80 Heren 2 Heren 4
0 - 0
ZA 24 NOV, 18:15 Veld 2.1
Dames 1 Trajanum Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Francois van Leersum, Chantal Dekker, Michiel Verdegem
ZA 24 NOV, 18:15 Veld 2.1
Dames 3 BC Utrecht Cangeroes Dames 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Zonne Hofman, Pim Vincentie
Scorer/Timer:
Sanne Roeles, Lotta Seppala
ZA 24 NOV, 19:00 Het Heem, IJsselstein
Jump IJsselstein Dames 2 Dames 5
0 - 0
ZO 25 NOV, 13:00 Sportcentrum Olympos, Utrecht
S.B.U. Dames 2 Dames 2
0 - 0
ZO 25 NOV, 15:00 Sportcentrum Olympos, Utrecht
S.B.U. Heren 1 Heren 1
0 - 0
ZO 25 NOV, 17:00 Sportcentrum Olympos, Utrecht
S.B.U. Dames 5 Dames 4
0 - 0
ZO 25 NOV, 19:30 Sporthal SC Delfland, Delft
DAS Heren 3 Heren 3
0 - 0

Zaalwacht Za 24 nov: Dames 1 opbouwen (Fien de Kok), Dames 3 opbouwen (Marcia van Hugten)

December

Week 48

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 01 DEC, 11:30
BV Voorne Heren 1 Heren 3
0 - 0 Dukdalf, Brielle Bekijk de wedstrijd
ZA 01 DEC, 16:15
Heren 1 Zoebas Heren 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 01 DEC, 16:15
Dames 5 B.O.B. Dames 2
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scorer/Timer: Elisa Aranaz, Wouter Kitsz
ZA 01 DEC, 16:15
Dames 4 B.Z. '72 Dames 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 01 DEC, 16:15
UBV "The Eagles" Heren 1 Cady '73 MSE 3
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 01 DEC, 18:15
Heren 4 S.B.U. Heren 3
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 01 DEC, 18:15
Dames 1 EBBC Dames 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 01 DEC, 18:15
Dames 2 Silvertown Lions Dames 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Arne Vos, Meta Albers
ZA 01 DEC, 18:15
Heren 5 S.B.U. Heren 6
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZA 01 DEC, 19:45
Grasshoppers Dames 3 Dames 3
0 - 0 Cleyn Duin, Katwijk Bekijk de wedstrijd
ZA 01 DEC, 20:15
Heren 2 LUSV Basketbal Heren 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 01 DEC, 11:30 Dukdalf, Brielle
BV Voorne Heren 1 Heren 3
0 - 0
ZA 01 DEC, 16:15 Veld 1.1
Heren 1 Zoebas Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Gilian Schout, Peter-Paul Lebbink, Wouter Klijn
ZA 01 DEC, 16:15 Veld 2.1
Dames 5 B.O.B. Dames 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Sanne Roeles, Joris van der Heijden
Scorer/Timer:
Elisa Aranaz, Wouter Kitsz
ZA 01 DEC, 16:15 Veld 1.2
Dames 4 B.Z. '72 Dames 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Marthe Holthuizen, Mirjam Streefkerk
Scorer/Timer:
Karlijn Moormann, Winny Koelewijn
ZA 01 DEC, 16:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 1 Cady '73 MSE 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Yeshe Zoutenbier, Jeljer Hoekstra
Scorer/Timer:
Lieke van Loon, Rowan Hordijk
ZA 01 DEC, 18:15 Veld 1.2
Heren 4 S.B.U. Heren 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Stefan Petrutiu, Ruben Elzerman
Scorer/Timer:
Ilona Gordijn, Francien Flokstra
ZA 01 DEC, 18:15 Veld 1.1
Dames 1 EBBC Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Robin Venema, Suzanne Buisman, Eveline Sissing
ZA 01 DEC, 18:15 Veld 2.1
Dames 2 Silvertown Lions Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Arne Vos, Meta Albers
Scorer/Timer:
Janske Bergman, Marloes Vermeulen
ZA 01 DEC, 18:15 Veld 2.2
Heren 5 S.B.U. Heren 6
0 - 0
Scheidsrechters:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
Scorer/Timer:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZA 01 DEC, 19:45 Cleyn Duin, Katwijk
Grasshoppers Dames 3 Dames 3
0 - 0
ZA 01 DEC, 20:15 Veld 1.1
Heren 2 LUSV Basketbal Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Karla Ritsema, Stella Mitrou, Milou van Beers

Zaalwacht Za 01 dec: Heren 1 opbouwen (Maikel Kishna), Dames 5 opbouwen (Pien Admiraal), Dames 2 opruimen (Jenny den Hertog), Heren 2 opruimen

Week 49

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 08 DEC, 14:30
Trajanum Dames 1 Dames 1
0 - 0 Gymnasion Hal A, Nijmegen Bekijk de wedstrijd
ZA 08 DEC, 16:30
Flax Field Fighters Dames 1 Dames 2
0 - 0 Ridderhal, Hendrik-I.A. Bekijk de wedstrijd
ZA 08 DEC, 20:15
Heren 1 CBV Binnenland Heren 2
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZO 09 DEC, 13:15
Vlaardingen Captains Heren 1 Heren 2
0 - 0 Sporthal Westwijk, VLAARDINGEN Bekijk de wedstrijd
ZO 09 DEC, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 Heren 5
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Alex Brouwer, Lisanne Dols
ZO 09 DEC, 20:15
Heren 3 Heren 4
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
ZO 09 DEC, 20:15
Dames 4 EBV Baros Dames 3
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 08 DEC, 14:30 Gymnasion Hal A, Nijmegen
Trajanum Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 08 DEC, 16:30 Ridderhal, Hendrik-I.A.
Flax Field Fighters Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 08 DEC, 20:15 Veld 2.1
Heren 1 CBV Binnenland Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Mariëlle Vos, Rianne Ruijter, Simon Lap
ZO 09 DEC, 13:15 Sporthal Westwijk, VLAARDINGEN
Vlaardingen Captains Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZO 09 DEC, 18:15 Veld 2.1
UBV "The Eagles" Heren 2 Heren 5
0 - 0
Scheidsrechters:
Alex Brouwer, Lisanne Dols
Scorer/Timer:
Karlijn Vermeulen, Jeck Castillo
ZO 09 DEC, 20:15 Veld 2.1
Heren 3 Heren 4
0 - 0
Scheidsrechters:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
Scorer/Timer:
Alberto Tobias, Manuel Kerssemakers
ZO 09 DEC, 20:15 Veld 2.2
Dames 4 EBV Baros Dames 3
0 - 0
Scheidsrechters:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
Scorer/Timer:
Richard van Yperen, Wouter Kitsz

Zaalwacht Za 08 dec: Heren 1 opbouwen (Maikel Kishna)
Zo 09 dec: Dames 4 opruimen (Eveline Sissing)

Week 50

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 15 DEC, 15:15
New Stars Heren 1 Heren 1
0 - 0 Sporthal De Waterlelie, Nieuwegein Bekijk de wedstrijd
ZA 15 DEC, 16:15
Crackerjacks Dames 2 Dames 5
0 - 0 Zielhorst, Amersfoort Bekijk de wedstrijd
ZA 15 DEC, 20:00
BV Wyba Dames 1 Dames 1
0 - 0 Arcus Topsporthal, Wijchen Bekijk de wedstrijd
ZA 15 DEC, 20:30
D.B.V. Rowic Heren 3 Heren 2
0 - 0 Sportboulevard, Dordrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 16 DEC, 16:45
Lokomotief Dames 2 Dames 3
0 - 0 Van Zweedenhal, Rijswijk Bekijk de wedstrijd
ZA 15 DEC, 15:15 Sporthal De Waterlelie, Nieuwege
New Stars Heren 1 Heren 1
0 - 0
ZA 15 DEC, 16:15 Zielhorst, Amersfoort
Crackerjacks Dames 2 Dames 5
0 - 0
ZA 15 DEC, 20:00 Arcus Topsporthal, Wijchen
BV Wyba Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 15 DEC, 20:30 Sportboulevard, Dordrecht
D.B.V. Rowic Heren 3 Heren 2
0 - 0
ZO 16 DEC, 16:45 Van Zweedenhal, Rijswijk
Lokomotief Dames 2 Dames 3
0 - 0

 

Week 51

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 22 DEC, 11:00
S.B.U. Dames 3 Dames 3
0 - 0 Sportcentrum Olympos, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 22 DEC, 13:00
S.B.U. Heren 3 Heren 4
0 - 0 Sportcentrum Olympos, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 22 DEC, 15:00
S.B.U. Heren 6 Heren 5
0 - 0 Sportcentrum Olympos, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 22 DEC, 11:00 Sportcentrum Olympos, Utrecht
S.B.U. Dames 3 Dames 3
0 - 0
ZA 22 DEC, 13:00 Sportcentrum Olympos, Utrecht
S.B.U. Heren 3 Heren 4
0 - 0
ZA 22 DEC, 15:00 Sportcentrum Olympos, Utrecht
S.B.U. Heren 6 Heren 5
0 - 0

 

Week 53

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
MA 31 DEC, 08:30
BV Voorne Heren 1 Heren 4
0 - 0 Dukdalf, Brielle Bekijk de wedstrijd
MA 31 DEC, 08:30 Dukdalf, Brielle
BV Voorne Heren 1 Heren 4
0 - 0

 

Januari

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 05 JAN, 08:30
Flax Field Fighters Heren 1 Heren 3
0 - 0 Ridderhal, Hendrik-I.A. Bekijk de wedstrijd
ZA 05 JAN, 10:30
Punch Heren 8 Heren 5
0 - 0 Sportcentr.TU Delft, Delft Bekijk de wedstrijd
ZA 05 JAN, 16:30
DAS Heren 3 Heren 4
0 - 0 Sporthal SC Delfland, Delft Bekijk de wedstrijd
ZA 05 JAN, 18:00
Forwodians Dames 1 Dames 2
0 - 0 De Schans, Voorhout Bekijk de wedstrijd
ZO 06 JAN, 16:45
BC Utrecht Cangeroes Dames 2 Dames 1
0 - 0 Sporthal Lunetten, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 05 JAN, 08:30 Ridderhal, Hendrik-I.A.
Flax Field Fighters Heren 1 Heren 3
0 - 0
ZA 05 JAN, 10:30 Sportcentr.TU Delft, Delft
Punch Heren 8 Heren 5
0 - 0
ZA 05 JAN, 16:30 Sporthal SC Delfland, Delft
DAS Heren 3 Heren 4
0 - 0
ZA 05 JAN, 18:00 De Schans, Voorhout
Forwodians Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZO 06 JAN, 16:45 Sporthal Lunetten, Utrecht
BC Utrecht Cangeroes Dames 2 Dames 1
0 - 0

 

Week 01

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 12 JAN, 14:00
River Trotters Dames 2 Dames 3
0 - 0 De Wielewaal, Hardinxveld-G Bekijk de wedstrijd
ZA 12 JAN, 15:00
LUSV Basketbal Dames 4 Dames 5
0 - 0 U.S.C., Leiden Bekijk de wedstrijd
ZA 12 JAN, 16:00
VBC Akrides Dames 1 Dames 1
0 - 0 Sporthal IJmuiden-Oost, IJmuiden Bekijk de wedstrijd
ZA 12 JAN, 17:30
CBV Binnenland Dames 4 Dames 4
0 - 0 De Driesprong, Barendrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 12 JAN, 20:15
Heren 3 River Trotters Heren 3
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 13 JAN, 14:45
BC Utrecht Cangeroes Heren 1 Heren 1
0 - 0 Sporthal Lunetten, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 12 JAN, 14:00 De Wielewaal, Hardinxveld-G
River Trotters Dames 2 Dames 3
0 - 0
ZA 12 JAN, 15:00 U.S.C., Leiden
LUSV Basketbal Dames 4 Dames 5
0 - 0
ZA 12 JAN, 16:00 Sporthal IJmuiden-Oost, IJmuiden
VBC Akrides Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 12 JAN, 17:30 De Driesprong, Barendrecht
CBV Binnenland Dames 4 Dames 4
0 - 0
ZA 12 JAN, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 3 River Trotters Heren 3
0 - 0
ZO 13 JAN, 14:45 Sporthal Lunetten, Utrecht
BC Utrecht Cangeroes Heren 1 Heren 1
0 - 0

 

Week 02

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 19 JAN, 08:30
Flax Field Fighters Heren 1 Heren 4
0 - 0 Ridderhal, Hendrik-I.A. Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 08:30
BV Leiderdorp Dames 1 Dames 2
0 - 0 De Bloemerd, Leiderdorp Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 15:45
Red Stars Heren 4 Heren 5
0 - 0 Beukendal, Soest Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 16:15
Dames 5 New Stars Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 16:15
Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 18:15
Dames 4 Zoebas Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 18:15
Dames 1 VBC Akrides Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 18:30
BV Juventus Heren 2 Heren 3
0 - 0 Oost Sporthal, Schiedam Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 20:15
Dames 3 MSV Basketbal Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 20:15
Heren 1 Woodpeckers Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 19 JAN, 08:30 Ridderhal, Hendrik-I.A.
Flax Field Fighters Heren 1 Heren 4
0 - 0
ZA 19 JAN, 08:30 De Bloemerd, Leiderdorp
BV Leiderdorp Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 19 JAN, 15:45 Beukendal, Soest
Red Stars Heren 4 Heren 5
0 - 0
ZA 19 JAN, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 5 New Stars Dames 2
0 - 0
ZA 19 JAN, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 2
0 - 0
ZA 19 JAN, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 4 Zoebas Dames 2
0 - 0
ZA 19 JAN, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 1 VBC Akrides Dames 1
0 - 0
ZA 19 JAN, 18:30 Oost Sporthal, Schiedam
BV Juventus Heren 2 Heren 3
0 - 0
ZA 19 JAN, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 3 MSV Basketbal Dames 1
0 - 0
ZA 19 JAN, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 1 Woodpeckers Heren 1
0 - 0

 

Week 03

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 26 JAN, 14:00
BC Utrecht Cangeroes Dames 5 Dames 4
0 - 0 Sporthal Lunetten, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 26 JAN, 15:30
CobraNova Dames 4 Dames 5
0 - 0 Forum Kwadraat, Voorburg Bekijk de wedstrijd
ZA 26 JAN, 17:00
Springfield Dames 1 Dames 1
0 - 0 De Run, Berlicum Bekijk de wedstrijd
ZA 26 JAN, 18:00
Crackerjacks Heren 1 Heren 1
0 - 0 Zielhorst, Amersfoort Bekijk de wedstrijd
ZA 26 JAN, 19:00
Jump IJsselstein Heren 1 Heren 2
0 - 0 Het Heem, IJsselstein Bekijk de wedstrijd
ZA 26 JAN, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 1 Break Stars Heren 1
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 26 JAN, 20:15
Heren 4 River Trotters Heren 3
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 27 JAN, 18:15
Heren 5 LUSV Basketbal Heren 5
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 27 JAN, 18:15
Heren 3 EBV Baros Heren 4
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 27 JAN, 20:15
Dames 3 Crackerjacks Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 27 JAN, 20:15
Dames 2 LUSV Basketbal Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 26 JAN, 14:00 Sporthal Lunetten, Utrecht
BC Utrecht Cangeroes Dames 5 Dames 4
0 - 0
ZA 26 JAN, 15:30 Forum Kwadraat, Voorburg
CobraNova Dames 4 Dames 5
0 - 0
ZA 26 JAN, 17:00 De Run, Berlicum
Springfield Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 26 JAN, 18:00 Zielhorst, Amersfoort
Crackerjacks Heren 1 Heren 1
0 - 0
ZA 26 JAN, 19:00 Het Heem, IJsselstein
Jump IJsselstein Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZA 26 JAN, 20:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 1 Break Stars Heren 1
0 - 0
ZA 26 JAN, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 4 River Trotters Heren 3
0 - 0
ZO 27 JAN, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 5 LUSV Basketbal Heren 5
0 - 0
ZO 27 JAN, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 3 EBV Baros Heren 4
0 - 0
ZO 27 JAN, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 3 Crackerjacks Dames 1
0 - 0
ZO 27 JAN, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 2 LUSV Basketbal Dames 2
0 - 0

 

Februari

Week 04

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 02 FEB, 08:30
Westland Stars Dames 1 Dames 3
0 - 0 Westlandhal, 's-Gravenzande Bekijk de wedstrijd
ZA 02 FEB, 08:30
Midland Heren 1 Heren 5
0 - 0 Sporthal Lunetten, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 02 FEB, 08:30
Westland Stars Heren 3 Heren 3
0 - 0 Westlandhal, 's-Gravenzande Bekijk de wedstrijd
ZA 02 FEB, 18:30
BV Juventus Heren 2 Heren 4
0 - 0 Oost Sporthal, Schiedam Bekijk de wedstrijd
ZO 03 FEB, 16:15
Heren 2 DAS Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 03 FEB, 16:15
Dames 4 O.S.M. '75 Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 03 FEB, 18:15
Dames 1 BC Utrecht Cangeroes Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 03 FEB, 18:15
Dames 5 BV Juventus Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 03 FEB, 20:15
Heren 1 EBV Baros Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 02 FEB, 08:30 Westlandhal, 's-Gravenzande
Westland Stars Dames 1 Dames 3
0 - 0
ZA 02 FEB, 08:30 Sporthal Lunetten, Utrecht
Midland Heren 1 Heren 5
0 - 0
ZA 02 FEB, 08:30 Westlandhal, 's-Gravenzande
Westland Stars Heren 3 Heren 3
0 - 0
ZA 02 FEB, 18:30 Oost Sporthal, Schiedam
BV Juventus Heren 2 Heren 4
0 - 0
ZO 03 FEB, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 2 DAS Heren 2
0 - 0
ZO 03 FEB, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 4 O.S.M. '75 Dames 1
0 - 0
ZO 03 FEB, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 1 BC Utrecht Cangeroes Dames 2
0 - 0
ZO 03 FEB, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 5 BV Juventus Dames 1
0 - 0
ZO 03 FEB, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 1 EBV Baros Heren 1
0 - 0

 

Week 05

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 09 FEB, 08:30
Den Haag Seagulls Dames 1 Dames 5
0 - 0 Sporthal De Houtzagerij, Den haag Bekijk de wedstrijd
ZA 09 FEB, 08:30
SV Argon Dames 1 Dames 4
0 - 0 De Eendracht, Mijdrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 FEB, 12:30
Punch Heren 2 Heren 1
0 - 0 Sportcentr.TU Delft, Delft Bekijk de wedstrijd
ZA 09 FEB, 20:15
Heren 3 Rebound Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 FEB, 20:15
Dames 3 Quick Runners Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 FEB, 20:30
D.B.V. Rowic Heren 3 Heren 2
0 - 0 Sportboulevard, Dordrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 10 FEB, 17:00
BV Wyba Dames 1 Dames 1
0 - 0 Arcus Topsporthal, Wijchen Bekijk de wedstrijd
ZO 10 FEB, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 Blue Drakes Heren 2
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
ZO 10 FEB, 18:15
Dames 2 Waterdragers Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 10 FEB, 20:15
Heren 5 O.S.M. '75 Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 10 FEB, 20:15
Heren 4 EBV Baros Heren 4
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 FEB, 08:30 Sporthal De Houtzagerij, Den haa
Den Haag Seagulls Dames 1 Dames 5
0 - 0
ZA 09 FEB, 08:30 De Eendracht, Mijdrecht
SV Argon Dames 1 Dames 4
0 - 0
ZA 09 FEB, 12:30 Sportcentr.TU Delft, Delft
Punch Heren 2 Heren 1
0 - 0
ZA 09 FEB, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 3 Rebound Heren 1
0 - 0
ZA 09 FEB, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 3 Quick Runners Dames 1
0 - 0
ZA 09 FEB, 20:30 Sportboulevard, Dordrecht
D.B.V. Rowic Heren 3 Heren 2
0 - 0
ZO 10 FEB, 17:00 Arcus Topsporthal, Wijchen
BV Wyba Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZO 10 FEB, 18:15 Veld 2.1
UBV "The Eagles" Heren 2 Blue Drakes Heren 2
0 - 0
ZO 10 FEB, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 2 Waterdragers Dames 1
0 - 0
ZO 10 FEB, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 5 O.S.M. '75 Heren 2
0 - 0
ZO 10 FEB, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 4 EBV Baros Heren 4
0 - 0

 

Week 06

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 16 FEB, 08:30
Eem '78 Heren 1 Heren 5
0 - 0 Hilt De, Eemnes Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 08:30
Westland Stars Heren 3 Heren 4
0 - 0 Westlandhal, 's-Gravenzande Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 15:45
BV Juventus Dames 1 Dames 5
0 - 0 Oost Sporthal, Schiedam Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 18:00
Hurricanes Dames 1 Dames 2
0 - 0 Den Oert, Spijkenisse Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 18:00
Hurricanes Heren 2 Heren 3
0 - 0 Den Oert, Spijkenisse Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 08:30 Hilt De, Eemnes
Eem '78 Heren 1 Heren 5
0 - 0
ZA 16 FEB, 08:30 Westlandhal, 's-Gravenzande
Westland Stars Heren 3 Heren 4
0 - 0
ZA 16 FEB, 15:45 Oost Sporthal, Schiedam
BV Juventus Dames 1 Dames 5
0 - 0
ZA 16 FEB, 18:00 Den Oert, Spijkenisse
Hurricanes Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 16 FEB, 18:00 Den Oert, Spijkenisse
Hurricanes Heren 2 Heren 3
0 - 0

 

Week 07

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 23 FEB, 13:00
EBV Baros Dames 2 Dames 1
0 - 0 Woudestein, Rotterdam Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 16:15
Heren 4 Punch Heren 6
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 16:15
Dames 2 CobraNova Dames 3
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 16:15
Dames 4 Sparta Nijkerk Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 16:15
Heren 5 Klipperstars Heren 3
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 18:15
Dames 3 S.B.U. Dames 3
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 18:15
Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 13:00 Woudestein, Rotterdam
EBV Baros Dames 2 Dames 1
0 - 0
ZA 23 FEB, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 4 Punch Heren 6
0 - 0
ZA 23 FEB, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 2 CobraNova Dames 3
0 - 0
ZA 23 FEB, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 4 Sparta Nijkerk Dames 1
0 - 0
ZA 23 FEB, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 5 Klipperstars Heren 3
0 - 0
ZA 23 FEB, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 3 S.B.U. Dames 3
0 - 0
ZA 23 FEB, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 2
0 - 0

 

Maart

Week 08

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 01 MRT, 19:15
EBV Baros Dames 4 Dames 5
0 - 0 Woudestein, Rotterdam Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 16:15
Dames 3 Woodpeckers Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 16:15
Heren 4 Flax Field Fighters Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 18:15
Heren 5 BC Utrecht Cangeroes Heren 6
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 18:15
Dames 2 Flax Field Fighters Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 2 LUSV Basketbal Heren 5
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 1 BC Shooters Heren 1
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 03 MRT, 12:30
Punch Heren 6 Heren 3
0 - 0 Sportcentr.TU Delft, Delft Bekijk de wedstrijd
VR 01 MRT, 19:15 Woudestein, Rotterdam
EBV Baros Dames 4 Dames 5
0 - 0
ZA 02 MRT, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 3 Woodpeckers Dames 1
0 - 0
ZA 02 MRT, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 4 Flax Field Fighters Heren 1
0 - 0
ZA 02 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 5 BC Utrecht Cangeroes Heren 6
0 - 0
ZA 02 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 2 Flax Field Fighters Dames 1
0 - 0
ZA 02 MRT, 20:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 2 LUSV Basketbal Heren 5
0 - 0
ZA 02 MRT, 20:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 1 BC Shooters Heren 1
0 - 0
ZO 03 MRT, 12:30 Sportcentr.TU Delft, Delft
Punch Heren 6 Heren 3
0 - 0

 

Week 09

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 09 MRT, 14:45
Woodpeckers Dames 1 Dames 3
0 - 0 De Slinger, Houten Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 18:15
Heren 4 Rebound Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 18:15
Dames 2 B.Z. '72 Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 18:15
Dames 1 EBBC Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 18:15
Heren 2 LUSV Basketbal Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 20:15
Heren 1 BCE'78 Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 20:15
Heren 3 Jump'80 Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 10 MRT, 16:15
UBV "The Eagles" Heren 1 Red Stars Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 10 MRT, 16:15
Dames 4 Break Stars Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 10 MRT, 18:15
Heren 5 Blue Drakes Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 10 MRT, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 SV Argon Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 14:45 De Slinger, Houten
Woodpeckers Dames 1 Dames 3
0 - 0
ZA 09 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 4 Rebound Heren 1
0 - 0
ZA 09 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 2 B.Z. '72 Dames 1
0 - 0
ZA 09 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 1 EBBC Dames 1
0 - 0
ZA 09 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 2 LUSV Basketbal Heren 1
0 - 0
ZA 09 MRT, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 1 BCE'78 Heren 1
0 - 0
ZA 09 MRT, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 3 Jump'80 Heren 2
0 - 0
ZO 10 MRT, 16:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 1 Red Stars Heren 2
0 - 0
ZO 10 MRT, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 4 Break Stars Dames 1
0 - 0
ZO 10 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 5 Blue Drakes Heren 2
0 - 0
ZO 10 MRT, 18:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 2 SV Argon Heren 2
0 - 0

 

Week 10

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 16 MRT, 08:30
Sparta Nijkerk Dames 1 Dames 4
0 - 0 Watergoor, Nijkerk Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 10:15
S.B.U. Heren 3 Heren 3
0 - 0 Sportcentrum Olympos, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 10:15
Westland Stars Heren 1 Heren 2
0 - 0 Westlandhal, 's-Gravenzande Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 15:15
Klipperstars Heren 3 Heren 5
0 - 0 Klipper De, Nw.Lekkerkland Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 16:00
Jump IJsselstein Dames 1 Dames 2
0 - 0 Het Heem, IJsselstein Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 16:30
D.B.V. Rowic Heren 2 Heren 1
0 - 0 Sportboulevard, Dordrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 18:00
Hurricanes Heren 2 Heren 4
0 - 0 Den Oert, Spijkenisse Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 08:30 Watergoor, Nijkerk
Sparta Nijkerk Dames 1 Dames 4
0 - 0
ZA 16 MRT, 10:15 Sportcentrum Olympos, Utrecht
S.B.U. Heren 3 Heren 3
0 - 0
ZA 16 MRT, 10:15 Westlandhal, 's-Gravenzande
Westland Stars Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZA 16 MRT, 15:15 Klipper De, Nw.Lekkerkland
Klipperstars Heren 3 Heren 5
0 - 0
ZA 16 MRT, 16:00 Het Heem, IJsselstein
Jump IJsselstein Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 16 MRT, 16:30 Sportboulevard, Dordrecht
D.B.V. Rowic Heren 2 Heren 1
0 - 0
ZA 16 MRT, 18:00 Den Oert, Spijkenisse
Hurricanes Heren 2 Heren 4
0 - 0

 

Week 11

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 23 MRT, 14:00
BC Utrecht Cangeroes Dames 3 Dames 3
0 - 0 Sporthal Lunetten, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 16:15
UBV "The Eagles" Heren 1 Almere Pioneers Heren 3
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 16:30
Trajanum Dames 1 Dames 1
0 - 0 Gymnasion Hal A, Nijmegen Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 18:15
Heren 4 Jump'80 Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 Punch Heren 8
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 18:15
Dames 2 S.B.U. Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 18:15
Heren 5 SV Argon Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 20:15
Dames 5 Jump IJsselstein Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 20:15
Heren 3 DAS Heren 3
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 20:15
Dames 4 S.B.U. Dames 5
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 20:15
Heren 1 S.B.U. Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 24 MRT, 13:15
Vlaardingen Captains Heren 1 Heren 2
0 - 0 Sporthal Westwijk, VLAARDINGEN Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 14:00 Sporthal Lunetten, Utrecht
BC Utrecht Cangeroes Dames 3 Dames 3
0 - 0
ZA 23 MRT, 16:15 Veld 1.1
UBV "The Eagles" Heren 1 Almere Pioneers Heren 3
0 - 0
ZA 23 MRT, 16:30 Gymnasion Hal A, Nijmegen
Trajanum Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 23 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 4 Jump'80 Heren 2
0 - 0
ZA 23 MRT, 18:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 2 Punch Heren 8
0 - 0
ZA 23 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 2 S.B.U. Dames 2
0 - 0
ZA 23 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 5 SV Argon Heren 2
0 - 0
ZA 23 MRT, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 5 Jump IJsselstein Dames 2
0 - 0
ZA 23 MRT, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 3 DAS Heren 3
0 - 0
ZA 23 MRT, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 4 S.B.U. Dames 5
0 - 0
ZA 23 MRT, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 1 S.B.U. Heren 1
0 - 0
ZO 24 MRT, 13:15 Sporthal Westwijk, VLAARDINGEN
Vlaardingen Captains Heren 1 Heren 2
0 - 0

 

Week 12

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 30 MRT, 08:30
Silvertown Lions Dames 1 Dames 2
0 - 0 De Meent, Huizen Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 10:15
B.O.B. Dames 2 Dames 5
0 - 0 Sporthal Carla de Liefde, Oud Beije Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 18:15
Heren 3 BV Voorne Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 18:15
Dames 3 Grasshoppers Dames 3
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 19:00
Zoebas Heren 1 Heren 1
0 - 0 Noordhove, Zoetermeer Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 20:15
Dames 1 VBC Akrides Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 31 MRT, 16:15
B.Z. '72 Dames 2 Dames 4
0 - 0 Sporthal de Koppeling, Zeist Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 08:30 De Meent, Huizen
Silvertown Lions Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 30 MRT, 10:15 Sporthal Carla de Liefde, Oud Be
B.O.B. Dames 2 Dames 5
0 - 0
ZA 30 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 3 BV Voorne Heren 1
0 - 0
ZA 30 MRT, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 3 Grasshoppers Dames 3
0 - 0
ZA 30 MRT, 19:00 Noordhove, Zoetermeer
Zoebas Heren 1 Heren 1
0 - 0
ZA 30 MRT, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 1 VBC Akrides Dames 1
0 - 0
ZO 31 MRT, 16:15 Sporthal de Koppeling, Zeist
B.Z. '72 Dames 2 Dames 4
0 - 0

 

April

Week 13

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 05 APR, 19:15
EBV Baros Dames 3 Dames 4
0 - 0 Woudestein, Rotterdam Bekijk de wedstrijd
ZA 06 APR, 15:45
CBV Binnenland Heren 2 Heren 1
0 - 0 De Driesprong, Barendrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 06 APR, 18:30
Springfield Dames 1 Dames 1
0 - 0 De Run, Berlicum Bekijk de wedstrijd
ZA 06 APR, 19:00
Jump IJsselstein Heren 1 Heren 2
0 - 0 Het Heem, IJsselstein Bekijk de wedstrijd
ZO 07 APR, 16:15
Heren 5 UBV "The Eagles" Heren 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 07 APR, 16:15
Dames 2 Forwodians Dames 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZO 07 APR, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 1 S.B.U. Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 07 APR, 18:15
Heren 4 Heren 3
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
VR 05 APR, 19:15 Woudestein, Rotterdam
EBV Baros Dames 3 Dames 4
0 - 0
ZA 06 APR, 15:45 De Driesprong, Barendrecht
CBV Binnenland Heren 2 Heren 1
0 - 0
ZA 06 APR, 18:30 De Run, Berlicum
Springfield Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 06 APR, 19:00 Het Heem, IJsselstein
Jump IJsselstein Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZO 07 APR, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 5 UBV "The Eagles" Heren 2
0 - 0
ZO 07 APR, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 2 Forwodians Dames 1
0 - 0
ZO 07 APR, 18:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 1 S.B.U. Heren 2
0 - 0
ZO 07 APR, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 4 Heren 3
0 - 0

 

Week 14

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 13 APR, 16:15
Heren 3 Punch Heren 6
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 16:15
Dames 3 Lokomotief Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 18:15
Dames 1 EBV Baros Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 18:15
Heren 4 BV Voorne Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 6
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 20:15
Heren 1 New Stars Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 1 SV Argon Heren 1
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 20:15
Dames 5 Crackerjacks Dames 2
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 20:15
Heren 2 Westland Stars Heren 1
0 - 0 Galgenwaard, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 3 Punch Heren 6
0 - 0
ZA 13 APR, 16:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 3 Lokomotief Dames 2
0 - 0
ZA 13 APR, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 1 EBV Baros Dames 2
0 - 0
ZA 13 APR, 18:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 4 BV Voorne Heren 1
0 - 0
ZA 13 APR, 18:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 6
0 - 0
ZA 13 APR, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 1 New Stars Heren 1
0 - 0
ZA 13 APR, 20:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 1 SV Argon Heren 1
0 - 0
ZA 13 APR, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Dames 5 Crackerjacks Dames 2
0 - 0
ZA 13 APR, 20:15 Galgenwaard, Utrecht
Heren 2 Westland Stars Heren 1
0 - 0