Utrecht Bull's

Wedstrijdschema 2018-2019

Toon alleen:
Seizoen:

Februari

Week 06

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 16 FEB, 12:15
Westland Stars Heren 3 Heren 4
0 - 0 Westlandhal, 's-Gravenzande Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 15:45
BV Juventus Dames 1 Dames 5
0 - 0 Oost Sporthal, Schiedam Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 18:00
Hurricanes Dames 1 Dames 2
0 - 0 Den Oert, Spijkenisse Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 18:00
Hurricanes Heren 2 Heren 3
0 - 0 Den Oert, Spijkenisse Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 18:30
B.Z. '72 Dames 2 Dames 4
0 - 0 Sporthal de Koppeling, Zeist Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 20:00
Eem '78 Heren 1 Heren 5
0 - 0 Hilt De, Eemnes Bekijk de wedstrijd
ZA 16 FEB, 12:15 Westlandhal, 's-Gravenzande
Westland Stars Heren 3 Heren 4
0 - 0
ZA 16 FEB, 15:45 Oost Sporthal, Schiedam
BV Juventus Dames 1 Dames 5
0 - 0
ZA 16 FEB, 18:00 Den Oert, Spijkenisse
Hurricanes Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 16 FEB, 18:00 Den Oert, Spijkenisse
Hurricanes Heren 2 Heren 3
0 - 0
ZA 16 FEB, 18:30 Sporthal de Koppeling, Zeist
B.Z. '72 Dames 2 Dames 4
0 - 0
ZA 16 FEB, 20:00 Hilt De, Eemnes
Eem '78 Heren 1 Heren 5
0 - 0

 

Week 07

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 23 FEB, 13:00
EBV Baros Dames 2 Dames 1
0 - 0 Woudestein, Rotterdam Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 16:15
Dames 4 Sparta Nijkerk Dames 1
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Lionne van Drunen, Simon Lap
ZA 23 FEB, 16:15
Dames 2 CobraNova Dames 3
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 16:15
Heren 5 Klipperstars Heren 3
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 16:15
Rebound Heren 1 Heren 3
0 - 0 De Schenkel, 's Gravendeel Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 16:15
Heren 4 Punch Heren 6
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 23 FEB, 18:15
Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 2
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 23 FEB, 18:15
Dames 3 S.B.U. Dames 3
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: David Emous, Siebe Kylstra
ZA 23 FEB, 13:00 Woudestein, Rotterdam
EBV Baros Dames 2 Dames 1
0 - 0
ZA 23 FEB, 16:15 Veld 2.2
Dames 4 Sparta Nijkerk Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Lionne van Drunen, Simon Lap
Scorer/Timer:
Sophie Nauwelaerts, Edgar Ivanov
ZA 23 FEB, 16:15 Veld 2.1
Dames 2 CobraNova Dames 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Marcia van Hugten, Erwin van de Bunt
Scorer/Timer:
Rianne Ruijter, Bas van Steen
ZA 23 FEB, 16:15 Veld 1.1
Heren 5 Klipperstars Heren 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Joset van der Hoeven, Maurits van Mastrigt
Scorer/Timer:
Joanna Sluisdom, Tom Meinders
ZA 23 FEB, 16:15 De Schenkel, 's Gravendeel
Rebound Heren 1 Heren 3
0 - 0
ZA 23 FEB, 16:15 Veld 1.2
Heren 4 Punch Heren 6
0 - 0
Scheidsrechters:
Mariëlle Vos, Michiel Verdegem
Scorer/Timer:
Esther Loosman, Pim Vincentie
ZA 23 FEB, 18:15 Veld 1.1
Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Elisa Aranaz, Stella Mitrou, Sanne Roeles
ZA 23 FEB, 18:15 Veld 1.2
Dames 3 S.B.U. Dames 3
0 - 0
Scheidsrechters:
David Emous, Siebe Kylstra
Scorer/Timer:
Robin Venema, Suzanne Buisman

Zaalwacht Za 23 feb: Dames 4 opruimen (Eveline Sissing), Dames 2 opbouwen (Jenny den Hertog), Heren 5 opbouwen (Manuel Kerssemakers), Heren 2 opruimen

Maart

Week 08

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 02 MRT, 16:15
Heren 4 Flax Field Fighters Heren 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scorer/Timer: Mark Assies, Edgar Ivanov
ZA 02 MRT, 16:15
Dames 3 Woodpeckers Dames 1
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 18:15
Dames 2 Flax Field Fighters Dames 1
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZA 02 MRT, 18:15
Heren 5 BC Utrecht Cangeroes Heren 6
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZA 02 MRT, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 2 LUSV Basketbal Heren 5
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 1 BC Shooters Heren 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
ZO 03 MRT, 12:30
Punch Heren 6 Heren 3
0 - 0 Sportcentr.TU Delft, Delft Bekijk de wedstrijd
ZA 02 MRT, 16:15 Veld 1.1
Heren 4 Flax Field Fighters Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Bas van Steen, Erwin van de Bunt
Scorer/Timer:
Mark Assies, Edgar Ivanov
ZA 02 MRT, 16:15 Veld 1.2
Dames 3 Woodpeckers Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Alberto Tobias, Baldewijn Westerbeek
Scorer/Timer:
Richard van Yperen, Manuel Kerssemakers
ZA 02 MRT, 18:15 Veld 1.2
Dames 2 Flax Field Fighters Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
Scorer/Timer:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZA 02 MRT, 18:15 Veld 1.1
Heren 5 BC Utrecht Cangeroes Heren 6
0 - 0
Scheidsrechters:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
Scorer/Timer:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZA 02 MRT, 20:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 2 LUSV Basketbal Heren 5
0 - 0
Scheidsrechters:
Jeljer Hoekstra, Joris van der Heijden
Scorer/Timer:
Wouter Kitsz, Rowan Hordijk
ZA 02 MRT, 20:15 Veld 1.1
UBV "The Eagles" Heren 1 BC Shooters Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Bastiaan Roosendaal, Michiel Verdegem
Scorer/Timer:
Maurits van Mastrigt, Tom Meinders
ZO 03 MRT, 12:30 Sportcentr.TU Delft, Delft
Punch Heren 6 Heren 3
0 - 0

Zaalwacht Za 02 mrt: Heren 4 opbouwen (Marc Gerritsen), UBV "The Eagles" Mannen Senioren 1 opruimen

Week 09

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 08 MRT, 19:15
EBV Baros Dames 4 Dames 5
0 - 0 Woudestein, Rotterdam Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 14:45
Woodpeckers Dames 1 Dames 3
0 - 0 De Slinger, Houten Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 18:15
Dames 1 EBBC Dames 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 09 MRT, 18:15
Heren 2 LUSV Basketbal Heren 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 09 MRT, 18:15
Heren 4 Rebound Heren 1
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 18:15
Dames 2 B.Z. '72 Dames 1
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Jeroen Snel, Maarten Michel
ZA 09 MRT, 20:15
Heren 3 Jump'80 Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 09 MRT, 20:15
Heren 1 BCE'78 Heren 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZO 10 MRT, 15:30
DAS Heren 3 Heren 4
0 - 0 Sporthal SC Delfland, Delft Bekijk de wedstrijd
ZO 10 MRT, 16:15
Dames 4 Break Stars Dames 1
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 10 MRT, 16:15
UBV "The Eagles" Heren 1 Red Stars Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 10 MRT, 18:15
Heren 5 Blue Drakes Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: José Hol, Tanja Weber
ZO 10 MRT, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 SV Argon Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
VR 08 MRT, 19:15 Woudestein, Rotterdam
EBV Baros Dames 4 Dames 5
0 - 0
ZA 09 MRT, 14:45 De Slinger, Houten
Woodpeckers Dames 1 Dames 3
0 - 0
ZA 09 MRT, 18:15 Veld 1.1
Dames 1 EBBC Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Manne Heijman, Kristiaan Asscheman, Dennis Smal
ZA 09 MRT, 18:15 Veld 2.1
Heren 2 LUSV Basketbal Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Maikel Kishna, Lars de Vries, Jitse van Boxem
ZA 09 MRT, 18:15 Veld 1.2
Heren 4 Rebound Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Tommy Reuvekamp, Davey de Bruin
Scorer/Timer:
Redmer de Haan, Ibrahim Mohamed
ZA 09 MRT, 18:15 Veld 2.2
Dames 2 B.Z. '72 Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Jeroen Snel, Maarten Michel
Scorer/Timer:
Joris Gouw, Thomas Sturkenboom
ZA 09 MRT, 20:15 Veld 1.2
Heren 3 Jump'80 Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Yeshe Zoutenbier, Erwin van de Bunt
Scorer/Timer:
Zonne Hofman, Lieke van Loon
ZA 09 MRT, 20:15 Veld 1.1
Heren 1 BCE'78 Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Lisette Wagtelenberg, Bastiaan Roosendaal, Fien de Kok
ZO 10 MRT, 15:30 Sporthal SC Delfland, Delft
DAS Heren 3 Heren 4
0 - 0
ZO 10 MRT, 16:15 Veld 1.2
Dames 4 Break Stars Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Jeljer Hoekstra, Joris van der Heijden
Scorer/Timer:
Baldewijn Westerbeek, Rowan Hordijk
ZO 10 MRT, 16:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 1 Red Stars Heren 2
0 - 0
ZO 10 MRT, 18:15 Veld 1.2
Heren 5 Blue Drakes Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
José Hol, Tanja Weber
Scorer/Timer:
Suzanne Buisman, Robin Venema
ZO 10 MRT, 18:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 2 SV Argon Heren 2
0 - 0

Zaalwacht Za 09 mrt: Dames 1 opbouwen (Fien de Kok), Heren 2 opruimen, Dames 2 opbouwen (Jenny den Hertog), Heren 1 opruimen (Maikel Kishna)
Zo 10 mrt: Dames 4 opbouwen (Eveline Sissing), Heren 5 opruimen (Manuel Kerssemakers)

Week 10

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 15 MRT, 18:30
S.B.U. Heren 3 Heren 3
0 - 0 Sportcentrum Olympos, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 14:15
Westland Stars Heren 1 Heren 2
0 - 0 Westlandhal, 's-Gravenzande Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 15:45
Klipperstars Heren 3 Heren 5
0 - 0 Klipper De, Nw.Lekkerkland Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 16:00
Jump IJsselstein Dames 1 Dames 2
0 - 0 Het Heem, IJsselstein Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 16:30
D.B.V. Rowic Heren 2 Heren 1
0 - 0 Sportboulevard, Dordrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 18:00
Hurricanes Heren 2 Heren 4
0 - 0 Den Oert, Spijkenisse Bekijk de wedstrijd
ZA 16 MRT, 18:30
Sparta Nijkerk Dames 1 Dames 4
0 - 0 Watergoor, Nijkerk Bekijk de wedstrijd
VR 15 MRT, 18:30 Sportcentrum Olympos, Utrecht
S.B.U. Heren 3 Heren 3
0 - 0
ZA 16 MRT, 14:15 Westlandhal, 's-Gravenzande
Westland Stars Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZA 16 MRT, 15:45 Klipper De, Nw.Lekkerkland
Klipperstars Heren 3 Heren 5
0 - 0
ZA 16 MRT, 16:00 Het Heem, IJsselstein
Jump IJsselstein Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 16 MRT, 16:30 Sportboulevard, Dordrecht
D.B.V. Rowic Heren 2 Heren 1
0 - 0
ZA 16 MRT, 18:00 Den Oert, Spijkenisse
Hurricanes Heren 2 Heren 4
0 - 0
ZA 16 MRT, 18:30 Watergoor, Nijkerk
Sparta Nijkerk Dames 1 Dames 4
0 - 0

 

Week 11

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 23 MRT, 15:00
Vlaardingen Captains Heren 1 Heren 2
0 - 0 Sporthal Westwijk, VLAARDINGEN Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 16:15
UBV "The Eagles" Heren 1 Almere Pioneers Heren 3
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 16:30
Trajanum Dames 1 Dames 1
0 - 0 Gymnasion Hal A, Nijmegen Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 Punch Heren 8
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 18:15
Heren 5 SV Argon Heren 2
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 18:15
Dames 2 S.B.U. Dames 2
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Maarten Michel, Arne Vos
ZA 23 MRT, 18:15
Heren 4 Jump'80 Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Lars de Vries, Tanja Weber
ZA 23 MRT, 20:15
Dames 4 S.B.U. Dames 5
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Yeshe Zoutenbier, Wouter Kitsz
ZA 23 MRT, 20:15
Dames 5 Jump IJsselstein Dames 2
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Milou van Beers, Siebe Kylstra
ZA 23 MRT, 20:15
Heren 1 S.B.U. Heren 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 23 MRT, 20:15
Heren 3 DAS Heren 3
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
ZO 24 MRT, 14:00
BC Utrecht Cangeroes Dames 3 Dames 3
0 - 0 Sporthal Lunetten, Utrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 23 MRT, 15:00 Sporthal Westwijk, VLAARDINGEN
Vlaardingen Captains Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZA 23 MRT, 16:15 Veld 1.1
UBV "The Eagles" Heren 1 Almere Pioneers Heren 3
0 - 0
ZA 23 MRT, 16:30 Gymnasion Hal A, Nijmegen
Trajanum Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 23 MRT, 18:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 2 Punch Heren 8
0 - 0
ZA 23 MRT, 18:15 Veld 1.1
Heren 5 SV Argon Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Jeroen Snel, Karlijn Vermeulen
Scorer/Timer:
Doenja Koppejan, Marloes Vermeulen
ZA 23 MRT, 18:15 Veld 2.1
Dames 2 S.B.U. Dames 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Maarten Michel, Arne Vos
Scorer/Timer:
Francien Flokstra, Erie Tanja
ZA 23 MRT, 18:15 Veld 1.2
Heren 4 Jump'80 Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Lars de Vries, Tanja Weber
Scorer/Timer:
Janske Bergman, Rianne Kroes
ZA 23 MRT, 20:15 Veld 1.2
Dames 4 S.B.U. Dames 5
0 - 0
Scheidsrechters:
Yeshe Zoutenbier, Wouter Kitsz
Scorer/Timer:
Elisa Aranaz, Stella Mitrou
ZA 23 MRT, 20:15 Veld 2.2
Dames 5 Jump IJsselstein Dames 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Milou van Beers, Siebe Kylstra
Scorer/Timer:
Gilian Schout, Reinier Buis
ZA 23 MRT, 20:15 Veld 1.1
Heren 1 S.B.U. Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Zonne Hofman, Chantal Dekker, Kim Ruijs
ZA 23 MRT, 20:15 Veld 2.1
Heren 3 DAS Heren 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Peter-Paul Lebbink, Rowan Hordijk
Scorer/Timer:
Alberto Tobias, Jeljer Hoekstra
ZO 24 MRT, 14:00 Sporthal Lunetten, Utrecht
BC Utrecht Cangeroes Dames 3 Dames 3
0 - 0

Zaalwacht Za 23 mrt: Heren 5 opbouwen (Manuel Kerssemakers), Dames 2 opbouwen (Jenny den Hertog), Heren 1 opruimen (Maikel Kishna), Heren 3 opruimen (Thomas Sturkenboom)

Week 12

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 29 MRT, 21:00
Silvertown Lions Dames 1 Dames 2
0 - 0 De Meent, Huizen Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 15:45
B.O.B. Dames 2 Dames 5
0 - 0 Sporthal Carla de Liefde, Oud Beije Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 18:15
Dames 3 Solar Systemen-Grasshoppers Dames 3
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 18:15
Heren 3 BV Voorne Heren 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scorer/Timer: Ilse Obbink, Karla Ritsema
ZA 30 MRT, 19:00
Zoebas Heren 1 Heren 1
0 - 0 Noordhove, Zoetermeer Bekijk de wedstrijd
ZA 30 MRT, 20:15
Dames 1 VBC Akrides Dames 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 30 MRT, 20:15
Dames 4 B.Z. '72 Dames 2
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Maarten Michel, Mariëlle Vos
VR 29 MRT, 21:00 De Meent, Huizen
Silvertown Lions Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 30 MRT, 15:45 Sporthal Carla de Liefde, Oud Be
B.O.B. Dames 2 Dames 5
0 - 0
ZA 30 MRT, 18:15 Veld 2.2
Dames 3 Solar Systemen-Grasshoppers Dames 3
0 - 0
Scheidsrechters:
Lisanne Dols, Karlijn Vermeulen
Scorer/Timer:
Simone Waltz, Lotta Seppala
ZA 30 MRT, 18:15 Veld 2.1
Heren 3 BV Voorne Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Mirjam Streefkerk, Nienke Pieper
Scorer/Timer:
Ilse Obbink, Karla Ritsema
ZA 30 MRT, 19:00 Noordhove, Zoetermeer
Zoebas Heren 1 Heren 1
0 - 0
ZA 30 MRT, 20:15 Veld 2.1
Dames 1 VBC Akrides Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Rianne Ruijter, Esther Loosman, Marcia van Hugten
ZA 30 MRT, 20:15 Veld 2.2
Dames 4 B.Z. '72 Dames 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Maarten Michel, Mariëlle Vos
Scorer/Timer:
Dennis Smal, Joanna Sluisdom

Zaalwacht Za 30 mrt: Heren 3 opbouwen (Thomas Sturkenboom), Dames 1 opruimen (Fien de Kok)

April

Week 13

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
VR 05 APR, 19:15
EBV Baros Dames 3 Dames 4
0 - 0 Woudestein, Rotterdam Bekijk de wedstrijd
ZA 06 APR, 15:45
CBV Binnenland Heren 2 Heren 1
0 - 0 De Driesprong, Barendrecht Bekijk de wedstrijd
ZA 06 APR, 18:30
Springfield Dames 1 Dames 1
0 - 0 De Run, Berlicum Bekijk de wedstrijd
ZA 06 APR, 19:00
Jump IJsselstein Heren 1 Heren 2
0 - 0 Het Heem, IJsselstein Bekijk de wedstrijd
ZO 07 APR, 16:15
Heren 5 UBV "The Eagles" Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Wouter Klijn, Siebe Kylstra
Scorer/Timer: Reinier Buis, Dennis Smal
ZO 07 APR, 16:15
Dames 2 Forwodians Dames 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
ZO 07 APR, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 1 S.B.U. Heren 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
ZO 07 APR, 18:15
Heren 4 Heren 3
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
VR 05 APR, 19:15 Woudestein, Rotterdam
EBV Baros Dames 3 Dames 4
0 - 0
ZA 06 APR, 15:45 De Driesprong, Barendrecht
CBV Binnenland Heren 2 Heren 1
0 - 0
ZA 06 APR, 18:30 De Run, Berlicum
Springfield Dames 1 Dames 1
0 - 0
ZA 06 APR, 19:00 Het Heem, IJsselstein
Jump IJsselstein Heren 1 Heren 2
0 - 0
ZO 07 APR, 16:15 Veld 1.2
Heren 5 UBV "The Eagles" Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Wouter Klijn, Siebe Kylstra
Scorer/Timer:
Reinier Buis, Dennis Smal
ZO 07 APR, 16:15 Veld 1.1
Dames 2 Forwodians Dames 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Marc Gerritsen, Peter-Paul Lebbink
Scorer/Timer:
Kristiaan Asscheman, Alex Brouwer
ZO 07 APR, 18:15 Veld 1.2
UBV "The Eagles" Heren 1 S.B.U. Heren 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Richard van Yperen, Chantal Dekker
Scorer/Timer:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
ZO 07 APR, 18:15 Veld 1.1
Heren 4 Heren 3
0 - 0
Scheidsrechters:
UBV The Eagles, UBV The Eagles
Scorer/Timer:
Manuel Kerssemakers, Lieke van Loon

Zaalwacht Zo 07 apr: Dames 2 opbouwen (Jenny den Hertog), Heren 4 opruimen (Marc Gerritsen)

Week 14

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
ZA 13 APR, 16:15
Dames 3 Lokomotief Dames 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Ilse Obbink, Wouter Klijn
ZA 13 APR, 16:15
Heren 3 Punch Heren 6
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 18:15
Dames 1 EBV Baros Dames 2
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 13 APR, 18:15
UBV "The Eagles" Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 6
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 18:15
Heren 4 BV Voorne Heren 1
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: Mariëlle Vos, Pim Vincentie
Scorer/Timer: Rianne Kroes, Erie Tanja
ZA 13 APR, 20:15
UBV "The Eagles" Heren 1 SV Argon Heren 1
0 - 0 Veld 2.2 Bekijk de wedstrijd
ZA 13 APR, 20:15
Heren 1 New Stars Heren 1
0 - 0 Veld 1.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 13 APR, 20:15
Heren 2 Westland Stars Heren 1
0 - 0 Veld 2.1 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters:
ZA 13 APR, 20:15
Dames 5 Crackerjacks Dames 2
0 - 0 Veld 1.2 Bekijk de wedstrijd
Scheidsrechters: David Emous, Karla Ritsema
ZA 13 APR, 16:15 Veld 1.2
Dames 3 Lokomotief Dames 2
0 - 0
Scheidsrechters:
Ilse Obbink, Wouter Klijn
Scorer/Timer:
Nienke Pieper, Marc Gerritsen
ZA 13 APR, 16:15 Veld 1.1
Heren 3 Punch Heren 6
0 - 0
Scheidsrechters:
Mirjam Streefkerk, Peter-Paul Lebbink
Scorer/Timer:
Lisette Wagtelenberg, Gilian Schout
ZA 13 APR, 18:15 Veld 1.1
Dames 1 EBV Baros Dames 2
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Sandy Wei, Doenja Koppejan, Janske Bergman
ZA 13 APR, 18:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 2 BC Utrecht Cangeroes Heren 6
0 - 0
ZA 13 APR, 18:15 Veld 1.2
Heren 4 BV Voorne Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:
Mariëlle Vos, Pim Vincentie
Scorer/Timer:
Rianne Kroes, Erie Tanja
ZA 13 APR, 20:15 Veld 2.2
UBV "The Eagles" Heren 1 SV Argon Heren 1
0 - 0
ZA 13 APR, 20:15 Veld 1.1
Heren 1 New Stars Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Siebe Kylstra, Joanna Sluisdom, Hariëtte Freling
ZA 13 APR, 20:15 Veld 2.1
Heren 2 Westland Stars Heren 1
0 - 0
Scheidsrechters:

Scorer/Timer:
Marthe Holthuizen, Kristiaan Asscheman, Manne Heijman
ZA 13 APR, 20:15 Veld 1.2
Dames 5 Crackerjacks Dames 2
0 - 0
Scheidsrechters:
David Emous, Karla Ritsema
Scorer/Timer:
Reinier Buis, Karlijn Moormann

Zaalwacht Za 13 apr: Heren 3 opbouwen (Thomas Sturkenboom), Dames 1 opbouwen (Fien de Kok), Heren 1 opruimen (Maikel Kishna), Heren 2 opruimen

Week 15

Datum/tijd Thuis Uit Uitslag Locatie  
DO 18 APR, 20:00
Waterdragers Dames 1 Dames 2
0 - 0 Sporthal De Lijster, Capelle a/d IJ Bekijk de wedstrijd
ZA 20 APR, 14:30
Punch Heren 8 Heren 5
0 - 0 Sportcentr.TU Delft, Delft Bekijk de wedstrijd
ZA 20 APR, 16:30
Flax Field Fighters Heren 1 Heren 3
0 - 0 Ridderhal, Hendrik-I.A. Bekijk de wedstrijd
DO 18 APR, 20:00 Sporthal De Lijster, Capelle a/d
Waterdragers Dames 1 Dames 2
0 - 0
ZA 20 APR, 14:30 Sportcentr.TU Delft, Delft
Punch Heren 8 Heren 5
0 - 0
ZA 20 APR, 16:30 Ridderhal, Hendrik-I.A.
Flax Field Fighters Heren 1 Heren 3
0 - 0